Gazetat me te mira shqiptare. Gazeta Dita

Gazeta Panorama ONLINE

gazetat me te mira shqiptare

Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama. Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i paautorizuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Panorama-s. . Per te pasioni ishte gatimi edhe punoi per te pasur nje karriere te jashtezakonshme si shkrimtare per libra gatimi. Sipas nje studimi ne Britani rreth 62% e te anketuarve jane koshient qe harxhojne shume kohe me telefonet e tyre dhe deshirojne te jene me pak te varur.

Nächster

Sot News

gazetat me te mira shqiptare

Epidemia është bërë e kontrollueshme, po me cilin çmim? Udhetimi me nje jaht eshte nje hobi per te pasurit, shume prej tyre jane te pajisur me shume detaje luksoze qe jane te veshtire per te gjetur edhe ne vilat me te shtrenjta. Sulltan Surreli fsheh numrat, sukses mbi kufoma dhe mashtrime Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar ne Facebook nje denoncim te rende. Si po e shtrijnë veprimtarinë grupet kriminale Në fillim të këtij muaji, pati një kortezh funerali në qytetin sicilian të Messinas, në kundërshtim me një bllokim mbarëkombëtar në Itali. Jo sepse jemi snob por sepse kushdo qe ka sado pak interes per lojrat puzzle tashme e njeh shume mire kete loje. Sipas tij Evropa Lindore përfshirë Shqipërinë, Hiroshima në Japoni që janë prekur nga shërpthime radioaktive janë më pak të prekura se pjesa tjetër e botës.

Nächster

Sot News

gazetat me te mira shqiptare

Me keshillat e meposhtme mund tju vime ne ndihme. Nqs keni veshtiresi ne gjetjen e fjaleve faqja ju vjen ne ndihme. Cdo fjale eshte e fshehun ne nje fotografi. A mund ti gjeni te gjitha fjalet? Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. Me nje perditesim dy here ne jave gazeta Celesi ju ndihmon te zgjidhni nevojat tuaja shume thjesht nga shtepia juaj. Lajm tronditës për sportin shkodran! Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale.

Nächster

Gazeta Panorama ONLINE

gazetat me te mira shqiptare

Numri i saj i parë është botuar në 15 korrik 1992. Prandaj e rendesishme eshte te mesoni si te beheni te vecante ne fushen tuaj? Ajo ka rregulla te thjeshta per tu ndjekur, me shume se 800 nivele,qindrra fotografi. Gjithashtu mund te viheni ne kontakt te drejtperdrejte me mjeke specialiste te fushave te ndryshme. Shkodra, dhe komuniteti i sportit është befasuar nga lajmi tronditës i ndarjes përpara kohe nga jeta të njërit prej figurave më të spikatura të sportit të hendbollit, Nikolin Karroca. Aty mund te mesoni si te beni nje jete te shendetshme per ju dhe familjen tuaj. Shfrytëzimi i materialeve pa lejen e Grupit Panorama është shkelje e te drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi.

Nächster

Gazeta Panorama ONLINE

gazetat me te mira shqiptare

Blogu eshte nje nga menyrat me te perhapura te ndertimit te faqeve te internetit sot, kjo per vete faktin se menyra e krijimit te blogut dhe mirmbajtja e tyre eshte shume e thjeshte dhe mund te behet dhe nga persona qe skane shume njohuri nga gjuhet e programimit te faqeve te internetit. Ndërsa të gjithë ishin në karantinë totale, të shtunën, për herë të parë, u lejua që të dilnin pensionistë. Aquariumi i Dubai Mall, Emirate te Bashkuara Ndodhet ne katin e pare te qendres komerciale gjigande Dubai Mall ne Dubai. Përvoja e gjatë dhe nevoja për të shkuar sa më pranë të vërtetës, janë vijat mbi të cilat do të shkruajë lapsi yne. Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Xhemal Gjunkshi thotë se qeveria nuk heq dorë nga klientët edhe në këtë periudhë, duke përzgjedhur hotelin e deputetit socialist, Sadri Abazi për karantinë. Nuk mungojne sigurisht as artikujt kulturore,sportive dhe teknologjike qe qe e bejne gazeten Sot te pelqyer nga masa te popullsise dhe te kerkuar nga shume lexues.

Nächster

Gazeta Shqip

gazetat me te mira shqiptare

Kjo kompani ka krijuar shume lojra te famshme per android dhe ios si Roll the Ball, Fruits Mania, Words Crush: Hidden Words etj. Eshte e veshtire te beheni te jashtezakonshem nese nuk e doni vertet ate qe beni dhe shpesh gjetja e pasionit tuaj mund te jete me e lehte nga sa mund te imagjinoni. Gazeta Shekulli Gazeta Shekulli , botimi i pare i se ciles daton ne vitin 1998 ,eshte nje e perditshme themelues i se ciles eshte Koco Kokedhima. Gazeta Shqiptare Gazeta Shqiptare eshte publikuar fillimisht me 1927 dhe njihet si gazeta e pare e pavarur ne Shqiperi. Objektivi kryesore ne kete loje eshte te gjesh fjalet e fshehura te cilat mund te formohen me shkronjat e dhena.

Nächster